Home

eșarfă furt colonie turneul de tenis de la taskent 2019 bufet aparat aplecare

Tenis: Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului WTA de la Strasbourg |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului WTA de la Strasbourg | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea a câştigat turneul de la Istanbul, al doilea trofeu WTA din  carieră. ”Sunt foarte fericită, nu mă așteptam” - Stirileprotv.ro
Sorana Cîrstea a câştigat turneul de la Istanbul, al doilea trofeu WTA din carieră. ”Sunt foarte fericită, nu mă așteptam” - Stirileprotv.ro

O jucătoare venită din calificări a câștigat turneul de la Cincinnati -  spotmedia.ro
O jucătoare venită din calificări a câștigat turneul de la Cincinnati - spotmedia.ro

F.R. Tenis (@FRTenis) / Twitter

Tashkent Open | Join us 2019 – WTA Official

Sorana Cirstea, aproape de trofeu la Tashkent! S-a calificat in finala: o  conduce la intalniri directe pe adversara ei | Sport.ro
Sorana Cirstea, aproape de trofeu la Tashkent! S-a calificat in finala: o conduce la intalniri directe pe adversara ei | Sport.ro

Saltul înregistrat de Sorana Cîrstea în clasamentul WTA după finala  disputată la Strasbourg - Eurosport
Saltul înregistrat de Sorana Cîrstea în clasamentul WTA după finala disputată la Strasbourg - Eurosport

Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi, la Taşkent | News.ro

Sorana Cîrstea, în finala turneului de tenis de la Taşkent. Partida se vede  la Digi Sport 2
Sorana Cîrstea, în finala turneului de tenis de la Taşkent. Partida se vede la Digi Sport 2

La 15 ani, Cori Gauff reușește o performanță neegalată în tenis de 15 ani |  Digi24
La 15 ani, Cori Gauff reușește o performanță neegalată în tenis de 15 ani | Digi24

Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului de la Taşkent (WTA) – PSnews

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Sorana Cirstea s-a calificat in finala turneului WTA de la Taskent

Steaua București - TENIS I 🎾 WTA Tashkent, Uzbekistan Sportiva noastră,  Ana Bogdan s-a calificat in optimile turneului de la Tashkent. Ana a trecut  de Milana Maslenkova cu scorul 2-0 (6-1, 6-0). | Facebook
Steaua București - TENIS I 🎾 WTA Tashkent, Uzbekistan Sportiva noastră, Ana Bogdan s-a calificat in optimile turneului de la Tashkent. Ana a trecut de Milana Maslenkova cu scorul 2-0 (6-1, 6-0). | Facebook

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat in finala la Tashkent

Video | Cîrstea - Zavatska 6-0, 6-3. Sorana s-a calificat în finala  turneului de la Tashkent
Video | Cîrstea - Zavatska 6-0, 6-3. Sorana s-a calificat în finala turneului de la Tashkent

Sorana Cîrstea, eliminată din turneul de la Luxemburg | DCNews

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la Taşkent (WTA)

WTA a transmis un ultimatum Chinei în cazul dispariției jucătoarei Shuai  Peng. Măsurile dure pregătite
WTA a transmis un ultimatum Chinei în cazul dispariției jucătoarei Shuai Peng. Măsurile dure pregătite

Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului de la Taşkent | Digi24

Senzațional! Irina Begu e în semifinale

TENIS - Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului de la Taşkent — eMaramures

Sorana Cîrstea a câștigat al doilea titlu din carieră, după 13 ani. A  învins-o pe Elise Mertens în finala turneului WTA de la Istanbul - B1TV.ro
Sorana Cîrstea a câștigat al doilea titlu din carieră, după 13 ani. A învins-o pe Elise Mertens în finala turneului WTA de la Istanbul - B1TV.ro

Tenis: Belgianca Bonaventure, adversara Soranei Cîrstea în optimi la Taşkent  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Belgianca Bonaventure, adversara Soranei Cîrstea în optimi la Taşkent | AGERPRES • Actualizează lumea.