Home

lenjerie aliaj inghetata record asistenta baschet romania radical sesiune tampon

Scor record în baschetul românesc! N-au avut milă de orădence! - BIHON

A căzut recordul de asistență la un sport de echipă indoor desfășurat în  țară! Partida România - Ungaria la EuroBasket a stabilit un nou reper
A căzut recordul de asistență la un sport de echipă indoor desfășurat în țară! Partida România - Ungaria la EuroBasket a stabilit un nou reper

RECORDUL lui Chamberlain a fost doborât: un baschetbalist a marcat 138 de  puncte într-un meci. VIDEO
RECORDUL lui Chamberlain a fost doborât: un baschetbalist a marcat 138 de puncte într-un meci. VIDEO

Record în NBA! Câți fani au fost în tribune la San Antonio Spurs - Golden  State Warriors - Eurosport
Record în NBA! Câți fani au fost în tribune la San Antonio Spurs - Golden State Warriors - Eurosport

Un nou sezon din NBA începe în această noapte! LeBron James, pregătit să  doboare noi recorduri - Eurosport
Un nou sezon din NBA începe în această noapte! LeBron James, pregătit să doboare noi recorduri - Eurosport

Charlotte Hornets, record în NBA după ce a marcat 51 de puncte în primul  sfert al meciului cu Bucks - Eurosport
Charlotte Hornets, record în NBA după ce a marcat 51 de puncte în primul sfert al meciului cu Bucks - Eurosport

Romania, invinsa de Ungaria la Campionatul European de baschet de la Cluj

Record de asistență la un meci de baschet: 10.000 de fani la Cluj

Victorie uriașă pentru U BT Cluj în sferturile Champions League! Record de  audiență în sportul de sală românesc | Sport.ro
Victorie uriașă pentru U BT Cluj în sferturile Champions League! Record de audiență în sportul de sală românesc | Sport.ro

Baschet masculin ǀ Steaua Roşie Belgrad - ”U” BT Cluj, scor 92-64, în al  treilea meci amical din presezon
Baschet masculin ǀ Steaua Roşie Belgrad - ”U” BT Cluj, scor 92-64, în al treilea meci amical din presezon

U BT Cluj, victorie uriaşă în sferturile Champions League într-o atmosferă  superbă! Cei 10.000 de fani au stabilit un record de audienţă în România |  VIDEO
U BT Cluj, victorie uriaşă în sferturile Champions League într-o atmosferă superbă! Cei 10.000 de fani au stabilit un record de audienţă în România | VIDEO

Radu Vîrnă: "Sper să mențin acest ritm, să devin jucătorul la care visez și  să ajung la o echipă de top în Europa" - United Hoops România
Radu Vîrnă: "Sper să mențin acest ritm, să devin jucătorul la care visez și să ajung la o echipă de top în Europa" - United Hoops România

We Love Sport – Baschet - din pasiune pentru sport

RECORD IN BASCHETUL ROMANESC: 155-56 intre Steaua si CSU Galati! % Stiri  din sport
RECORD IN BASCHETUL ROMANESC: 155-56 intre Steaua si CSU Galati! % Stiri din sport

Record european de asistenţă, 6.817 spectatori,... | News.ro

Victorie pentru U-BT Cluj-Napoca în primul duel cu Ludwigsburg din  sferturile Champions League. Final nebun de meci și un nou record de  asistență în baschetul din România (VIDEO) - B1TV.ro
Victorie pentru U-BT Cluj-Napoca în primul duel cu Ludwigsburg din sferturile Champions League. Final nebun de meci și un nou record de asistență în baschetul din România (VIDEO) - B1TV.ro

Ziua de Cluj | RECORD de spectatori în România la un meci de baschet. U-BT  a scris istorie la Polivalentă
Ziua de Cluj | RECORD de spectatori în România la un meci de baschet. U-BT a scris istorie la Polivalentă

Record de asistenţă la un meci de baschet din Liga Naţională: 6.000 de  spectatori la U Cluj – Steaua Bucureşti
Record de asistenţă la un meci de baschet din Liga Naţională: 6.000 de spectatori la U Cluj – Steaua Bucureşti

Lotul lărgit al României pentru dubla cu Spania și Israel. Exclusiv -  Baschet.ro | Totul despre Baschet
Lotul lărgit al României pentru dubla cu Spania și Israel. Exclusiv - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Baschet Dan Dacian reprezintă România în playoff-ul EYBL U15 Masculin! -  United Hoops România
Baschet Dan Dacian reprezintă România în playoff-ul EYBL U15 Masculin! - United Hoops România

Toddrick Gotcher, nou record personal de puncte marcate în LNBM - Baschet.ro  | Totul despre Baschet
Toddrick Gotcher, nou record personal de puncte marcate în LNBM - Baschet.ro | Totul despre Baschet

VIDEO. Kyrie Irving egalează recordul de puncte marcate într-un meci din  NBA - ediția 2021/22 - United Hoops România
VIDEO. Kyrie Irving egalează recordul de puncte marcate într-un meci din NBA - ediția 2021/22 - United Hoops România

RECORD pentru România: câți spectatori au fost la U-BT Cluj-Napoca - CSU  Sibiu! Azi e Dinamo-Steaua
RECORD pentru România: câți spectatori au fost la U-BT Cluj-Napoca - CSU Sibiu! Azi e Dinamo-Steaua

Atmosferă fabuloasă și record stabilit de fanii clujeni la victoria de  senzație obținută de U BT în Liga Campionilor - Playsport
Atmosferă fabuloasă și record stabilit de fanii clujeni la victoria de senzație obținută de U BT în Liga Campionilor - Playsport

Record de spectatori la Poli - Steaua! Asistenţă mai mare doar la Derby de  România » "Roş-albaştrii", reţeta financiară perfectă
Record de spectatori la Poli - Steaua! Asistenţă mai mare doar la Derby de România » "Roş-albaştrii", reţeta financiară perfectă

Record de asistență pe Arena Națională: 53.329 de spectatori la România-  Olanda
Record de asistență pe Arena Națională: 53.329 de spectatori la România- Olanda

Record de asistență la un meci de baschet în România: 10.000 de spectatori  la Cluj! U BT, victorie importantă în sferturile de finală cu MHP Riesen  Ludwigsburg
Record de asistență la un meci de baschet în România: 10.000 de spectatori la Cluj! U BT, victorie importantă în sferturile de finală cu MHP Riesen Ludwigsburg