Home

Previzualizați siteul buchet Zdrobi tenis budapesta irina begu azi consolă şoim Atent

WTA Dubai: Irina Begu, eliminată în primul tur la simplu, dar calificată în  turul secund la dublu – Tenis, tenis, tenis
WTA Dubai: Irina Begu, eliminată în primul tur la simplu, dar calificată în turul secund la dublu – Tenis, tenis, tenis

WTA Dubai: Irina Begu, învinsă în turul secund la dublu – Tenis, tenis,  tenis
WTA Dubai: Irina Begu, învinsă în turul secund la dublu – Tenis, tenis, tenis

Irina în finală! Cu o altă victorie grozavă, Irina Begu e în finala de la  Cleveland, prima după patru ani - Treizecizero
Irina în finală! Cu o altă victorie grozavă, Irina Begu e în finala de la Cleveland, prima după patru ani - Treizecizero

Irina Begu s-a retras de la turneul Adelaide International 2

WTA Budapesta: Irina Begu, eliminată în sferturi - Vondrousova a revenit de  la 0-1 la seturi - HotNews.ro
WTA Budapesta: Irina Begu, eliminată în sferturi - Vondrousova a revenit de la 0-1 la seturi - HotNews.ro

Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo, după ce în semifinale a avut  parte de un meci infernal | Digi24
Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo, după ce în semifinale a avut parte de un meci infernal | Digi24

irina begu - Realitatea Sportiva

Să vină trofeul! Irina Begu va juca în finala de la Ţiriac Foundation Trophy

Irina Begu, eliminată încă din primul tur la Budapesta - spotmedia.ro

Irina Begu, în optimi la Budapesta, dupa o victorie in trei seturi

Irina Begu e în finală la Ţiriac Foundation Trophy! Românca, victorie clară  cu veterana Sara Errani - Eurosport
Irina Begu e în finală la Ţiriac Foundation Trophy! Românca, victorie clară cu veterana Sara Errani - Eurosport

Tenis: Irina-Camelia Begu - stiri

Irina Begu, campioană la Palermo! Românca a câștigat clar finala cu Lucia  Bronzetti - Eurosport
Irina Begu, campioană la Palermo! Românca a câștigat clar finala cu Lucia Bronzetti - Eurosport

WTA BUDAPESTA // Înfrângeri dureroase pentru Irina Begu și Sorana Cîrstea!  Au ratat la limită semifinala de la Budapesta
WTA BUDAPESTA // Înfrângeri dureroase pentru Irina Begu și Sorana Cîrstea! Au ratat la limită semifinala de la Budapesta

Irina Begu a scris istorie. Sportiva a reușit o performanță greu de egalat  – Evenimentul Zilei
Irina Begu a scris istorie. Sportiva a reușit o performanță greu de egalat – Evenimentul Zilei

Irina Begu – Petra Kvitova, in sferturi, la Madrid, astazi de la ora 17:30  – Q Magazine
Irina Begu – Petra Kvitova, in sferturi, la Madrid, astazi de la ora 17:30 – Q Magazine

Tenis: Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

irina begu - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Irina Begu A Câștigat Turneul WTA De La Florianopolis | Libertatea

Irina Begu - Anastasia Potapova 4-6, 2-6, în “optimi” la Lausanne. Românca  era a doua favorită a competiției
Irina Begu - Anastasia Potapova 4-6, 2-6, în “optimi” la Lausanne. Românca era a doua favorită a competiției

Video | Irina Bara - Sara Errani 4-6, 7-5, 6-2 în turul 2 de la WTA  Budapesta. Irina Begu, eliminată
Video | Irina Bara - Sara Errani 4-6, 7-5, 6-2 în turul 2 de la WTA Budapesta. Irina Begu, eliminată